Sprzęt

CEDIMA CTS-125G - Stołowa przecinarka diamentowa

cedima

Cedima - CTS 125 G - Tarczowa przecinarka do płytek. Jest mocną piłą stołową do szybkiego i czystego przecinania cegieł, klinkieru, kamienia naturalnego i innych materiałów. Wyposażona jest w przechylną prowadnicę do cięcia skośnego w zakresie 0-45 stopni. Sprzęt pozwala uzyskać nieosiągalną precyzję cięcia w porównaniu do klasycznych przecinarek.


STANLEY AL24 - Niwelator optyczny

cedima

Stanley AL24 - Optyczny niwelator to precyzyjny instrument geodezyjny, mocowany na trójnożnym statywie, umożliwiający pomiar różnicy wysokości (niwelacji) pomiędzy punktami terenowymi. Duża dokładność poziomowania na poziomie 1,6 mm na 45 m umożliwia precyzyjne pomiary nachylenia terenu i gwarancję wykonania równego szalunku na całej długości ogrodzenia.


JCB 8014 - Mini-koparka

cedima

JCB 8014 - to gąsienicowa mini-koparka, którą można zastosować do wielu różnych zadań. Rozpoczynając od usunięcia wierzchniej warstwy gleby za pomocą szerokiej łyżki, po głębokie i prezecyzyjne wykopy pod instalacje. Ze względu na niską masę - około 1500 kg - oraz małe rozmiary, mini-koparka może pracować na różnego typu delikatnych terenach, redukując ewentualne niszczenie podłoża. Im lżejsza jest maszyna, tym lepiej dostosowuje się do pracy na grząskich i mokrych terenach niedostępnych dla cięższego sprzętu. Maksymalny zasięg kopania to około 3,6 m, a głębokość to 2,1 m, co umożliwia wykonanie większości prac ziemnych. Dzięki użyciu jej podczas budowy ogrodzeń skracamy czas na wykonanie prac ziemnych pod szalowanie.


SZALUNKI ACROW + ZAGĘSZCZARKA DO BETONU

cedima

Szalunki firmy ACROW - zastosowanie szalunków umożliwia uzyskanie idealnie prostej oraz płaskiej powierzchni, co gwarantuje wysoką jakość wykonania. Dodatkowo użycie zagęszczarki do betonu usuwa pęcherze powietrza co pozwala na uzyskanie jednolitej struktury betonu, zwiększa jego wytrzymałość oraz poprawia wygląd.